• Zápis do 1.ročníka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zápis do 1.ročníka.

Vo štvrtok 11. apríla prebehol v našej škole zápis detí do 1.ročníka nasledujúceho školského roka 2024/2025. Deti čakali stanovištia s rôznymi úlohami, ktoré mali preveriť ich pripravenosť na nástup do školy. Všetky zvládli skvelo a tešíme sa ako ich privítame v septembri.

• Skrátenie prevádzky v ŠKD - 11.04.2024

• Vážení rodičia !

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Žarnovická v Turčianskych Tepliciach - Diviakoch oznamuje rodičom žiakov ZŠ, že z dôvodu organizácie zápisu žiakov do 1. ročníka ZŠ konaného

dňa 11.04.2024 t. j. vo štvrtok, sa prevádzka ŠKD skracuje do 15:30 hod.

Preto žiadame rodičov, aby si svoje deti v tento deň z ŠKD vyzdvihli najneskôr do 15:30 hod.

Za pochopenie a ústretovosť vopred ďakujeme.

• OZNAM PRE RODIČOV !

riaditeľstvo ZŠ s MŠ Žarnovická - Diviaky, so súhlasom zriaďovateľa školy - mesto Turčianske Teplice oznamuje rodičom, že dňa 05.04.2024 t.j. v piatok sa z dôvodu organizácie divadelného predstavenia ku "Dňu učiteľov", vyučovanie končí 4. vyuč. hodinou o 11:30 hod.

Činnosť ŠKD sa skracuje do 12:30 hod.

Prosíme rodičov, aby si do tejto hodiny vyzdvihli svoje dieťa z ŠKD.

Dňa 05.04.2024 sú všetci žiaci ZŠ prihlásení na obed. V prípade, že by ste mali záujem o to, aby sa Vaše dieťa v tento deň NEODSTRAVOVALO v školskej jedálni, je potrebné ho odhlásiť  u vedúcej školskej jedálne p. Zuzane Ondrušovej osobne v ŠJ alebo na telefónnom čísle 0910 337 112, najneskôr do 04.04.2024 t.j. do štvrtku, do 14:30 hod.

Za pochopenie vopred ĎAKUJEME.