• Oznam pre rodičov - Vianočné prázdniny !

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Žarnovická, Turčianske Teplice - Diviaky oznamuje rodičom, že VIANOČNÉ PRÁZDNINY sa v školskom roku 2023/2024 uskutočnia v termíne:

Od 27.12.2023 t.j. od stredy do 05.01.2024 t.j. do piatku.

Začiatok školského vyučovania po prázdninách je 08.01.2024 t.j. v pondelok.

• Oznam školskej jedálne

• Mestské zastupiteľstvo schválilo dňa 12. decembra 2022

všeobecne záväzné nariadenie (VZN) mesta Turčianske Teplice č. 9/2022,

ktorým sa mení a dopĺňa VZN mesta Turčianske Teplice č. 3/2022

o výške príspevku na čiastočnú úhradu nákladov školských zariadení v znení

VZN mesta Turčianske Teplice č. 2/2021

Zmena nadobúda účinnosť 1. januára 2023

Výška poplatkov za stravné:

Materská škola                                                                  1,85 €

Materská škola (deti v HN, ŽM a dotované)                   1,70 €

Rodič doplatok              0,40 €

Základná škola, I. stupeň                                                1,45 €

Základná škola (deti v HN, ŽM a dotované)                  1,30 €

Rodič doplatok           0,-    €

Zuzana Ondrušová, vedúca ŠJ

• Advent v Školskom klube detí

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Advent v Školskom klube detí .

Každý pondelok nasledujúci po adventnej nedeli sa všetky deti navštevujúce ŠKD stretli v triede 1.oddelenia a zapálili spolu postupne všetky sviečky na adventnom venci. Vypočuli si vianočný príbeh a spoločne si zaspievali Tichú noc. Prežili sme spolu tri krásne pondelky (jeden týždeň bola škola zavretá) v slávnostnej atmosfére a predvianočnom stíšení.

• Otvorenie Pocitového týždňa 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Otvorenie Pocitového týždňa 2022.

Dnes sme všetci v spoločnom kruhu zahájili Pocitový týždeň. Týždeň predvianočnej nálady, v ktorom si posielame vianočnú poštu, varíme punč, máme tvorivé vianočné dielne. Každé dieťa si pri svetielku prianí tajne zaželalo po čom túži. Či už to bola hračka alebo zdravie pre svojich blízkych, veríme, že sa splní.

• Mikuláš 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš 2022.

Tento rok nás Mikuláš navštívil trošku neskôr, pretože sme mali kvôli chorobnosti zavretu školu. O to viac sme sa na neho tešili. S kopou darov mu pomáhali čert s anjelom. Predviedli sme im pekný program a spoločne sme si všetci zatancovali . Neskôr nás čakalo pohostenie od rodičov a pizza od pána Š. Syguta z pizzerie Benita.

• Dôležitý oznam pre rodičov žiakov ZŠ !

oznamujeme Vám, že na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Martine, rozhodnutia zriaďovateľa ZŠ č. 02/2022 zo dňa 05.12.2022 a riaditeľky školy z dôvodu výskytu vírusových ochorení žiakov a pedagogických zamestnancov ZŠ - Žarnovická 1078/13 v Turčianskych Tepliciach - Diviakoch,

v období od 06.12.2022 (t.j. utorok) do 09.12.2022 (t.j. piatok)

sa prerušuje vyučovanie v ZŠ.

V období prerušenia prevádzky ZŠ nebude pre žiakov prebiehať dištančné vzdelávanie - z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov. V prevádzke nebude ani ŠKD. Žiaci ZŠ sú v období prerušeného vyučovania odhlásení zo stravy.

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste venovali zdravotnému stavu detí čo najväčšiu pozornosť, aby sme od 12.12.2022 (t.j. pondelok) mohli opäť nastúpiť do školy.

Za pochopenie a ústretovosť vopred ďakujeme.

Mgr. Zuzana Považanová, riaditeľka školy