• Oznam o poplatkoch v ŠKD a v MŠ

dňa 12.12.2022 mestské zastupiteľstvo schválilo Všeobecne záväzné nariadenie (VZN) mesta Turčianske Teplice č. 9/2022, o výške príspevku na čiastočnú úhradu nákladov škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Turčianske Teplice. VZN určuje výšku týchto príspevkov:

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí (ŠKD):

Zákonný zástupca žiaka uhrádza príspevok za ŠKD: 8,00 € mesačne

Zákonný zástupca žiaka - v hmotnej núdzi - uhrádza príspevok za ŠKD: 0,00 eur. mesačne

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou materskej školy (MŠ):

Zákonný zástupca dieťaťa uhrádza príspevok za MŠ: 15,00 € mesačne

Zákonný zástupca dieťaťa - v hmotnej núdzi - uhrádza príspevok za MŠ: 0,00 eur. mesačne

Zmena nadobúda účinnosť od 01.01.2023

• Školské kolo PYTAGORIÁDY v šk. roku 2022/2023

• Dňa 07.12.2022 sa konalo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda, ktorej sa zúčastnili žiaci  3. a 4. ročníka našej školy. Z dôvodu chrípkových prázdnin sa šk. kolo P3 a P4 uskutočnilo on-line formou. Umiestnenie žiakov bolo nasledovné:

P3 - 3. ROČNÍK:

1. miesto

Ninka Kašovská: 14 bodov za úlohy, 10 bodov za čas = spolu 24 bodov

2. - 3. miesto

Grétka Golhová: 14 bodov za úlohy, 8 bodov za čas = spolu 22 bodov

Tobiasko Stolárik: 14 bodov za úlohy, 8 bodov za čas = spolu 22 bodov

Úspešní riešitelia: Milka Cviková a Robko Lučan

P4 - 4. ROČNÍK:

1. miesto

Sárka Šmálová: 15 bodov za úlohy, 10 bodov za čas = spolu 25 bodov

2. miesto

Demeter Miškay: 15 bodov za úlohy, 9 bodov za čas = spolu 24 bodov

3. miesto

Gabika Dobročaniová: 15 bodov za úlohy, 7 bodov za čas = spolu 22 bodov

Úspešní riešitelia: Radko Poliak, Dominika Višňovská, Victorka Ledajová, Damiánko Petrovič, Eliška Condíková, Alžbetka Kviatkovská, Miško Ďanovský a Andrejko Čuchran

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne gratulujeme.