• Dotácie na stravu sa od 1. mája 2023 vracajú !

od 01.05.2023 nadobúda účinnosť právna úprava zákona č. 544/2010 Z.z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v znení neskorších predpisov a prináša nasledovné zmeny v poskytovaní dotácií na stravu. Na dotované obedy majú nárok:

• Deti v MŠ, ktoré plnia predprimárne vzdelávanie (predškoláci) – 1,40 €
            • Žiaci oboch stupňov ZŠ – 1. stupeň - 2,10 € a 2. stupeň – 2,30 €
            • Deti a žiaci v hmotnej núdzi a v životnom minime.

Prosíme rodičov, aby si stiahli, vytlačili a pozorne prečítali podmienky poskytovania dotácie v priloženom dokumente.

Vypísanú ŽIADOSŤ / NÁVRATKU je treba priniesť najneskôr do 14.04.2023 vedúcej školskej jedálne. V prípade akýchkoľvek otázok k dotáciám volajte vedúcej školskej jedálne p. Zuzane Ondrušovej na číslo 0910 337 112.

Tlačivá na stiahnutie nájdete v prílohách:

1. INFORMÁCIA pre rodiča o poskytovaní dotácie na obedy od 01.05.2023

2. ŽIADOSŤ / NÁVRATKA k poskytovaniu dotácií na obedy

• Spomienky na zimné radovánky

• iDo fotogalérie bol pridaný nový album Spomienky na zimné radovánky.

Tento rok nám pani Zima nedopriala veľa času užiť si snehovú nádielku. No aj to málo sme si vychutnali naplno. Okrem úžasného lyžiarskeho výcviku sme si zašportovali aj na ľadovej ploche v Turčianskych Tepliciach a školský dvor sme pri "stavebných prácach" od snehu vyčistili až po trávu :-) Nahliadnite do našej galérie a zaspomínajte si s nami.

• OZNAM PRE RODIČOV !

riaditeľstvo ZŠ s MŠ Žarnovická - Diviaky, so súhlasom zriaďovateľa školy - mesto Turčianske Teplice oznamuje rodičom, že dňa 29.03.2023 t.j. v stredu sa z dôvodu organizácie divadelného predstavenia ku "Dňu učiteľov", vyučovanie končí 4. vyuč. hodinou o 11:30 hod.

Činnosť ŠKD sa skracuje do 12:30 hod.

Prosíme rodičov, aby si do tejto hodiny vyzdvihli svoje dieťa z ŠKD.

Nakoľko je divadelné predstavenie organizované pre všetkých zamestnancov ZŠ s MŠ, dňa 29.03.2023 sú všetci žiaci ZŠ odhlásení z obedu. V prípade, že by ste mali záujem o to, aby sa Vaše dieťa v tento deň odstravovalo v školskej jedálni, je potrebné ho nahlásiť vedúcej školskej jedálne p. Zuzane Ondrušovej osobne v ŠJ alebo na telefónnom čísle 0910 337 112, najneskôr do 24.03.2023 t.j. do piatku, do 14:30 hod.

Za pochopenie vopred ĎAKUJEME.