• UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci,

dňa 30.06.2023 ( t. j. v piatok ) bude slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023 prebiehať v čase od 8:00 hod. do 09:45 hod.

Po odovzdaní vysvedčení triednymi p. učiteľkami, o 10:00 hod. majú deti zabezpečený obed v školskej jedálni.

V čase od 10:00 hod. do 10:30 hod. je potrebné, aby ste deti prevzali zo školy, nakoľko ŠKD v tento deň nie je v prevádzke.

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE !

• Vedúca ŠJ pri ZŠ s MŠ Žarnovická Turčianske Teplice - Diviaky oznamuje stravníkom, že odhlásiť obed na 30. júna 2022 - t.j. vo štvrtok (posledný deň školského roka 2021/2022) je možné najneskôr do stredy 29. júna 2022 do 9:00 hod.

Po tomto termíne už odhláška nebude prijatá.

Zuzana Ondrušová, vedúca ŠJ

• Výlet - zámok Bojnice

• Bojnický zámok patrí k najstarším, najvýznamnejším a zároveň najkrajším pamiatkam na Slovensku. Vďaka svojej rozprávkovej atmosfére priťahuje návštevníkov zďaleka. Dňa 14.6. jeho priestory navštívili aj naši žiaci 3. a 4. ročníka, ktorí počas pútavej prehliadky spoznávali  najväčšie unikáty Bojnického zámku ako sú napr.: obrazová kolekcia Bojnický oltár, slziaci náhrobok grófa Pálfiho, Anjelský strop v Zlatej sále,Turecká sála, kvapľová jaskyňa pod zámkom, ...

• Noc v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Noc v škole.

Jún je roky mesiacom, ktorý patrí deťom. Ani tento sa ničím nelíšil. 10. júna od skorého rána vošli deti do rozprávkového sveta plného súťaži a radosti, sladkých odmien.
            Popoludní sa pokračovalo v detských radostiach, pričom asi tu najväčšiu mali naše deti z príchodu futbalistu Patrika Mysloviča, ktorý deťom zodpovedal na každú zvedavú otázku, urobil autogramiádu a zahral si s nimi futbal. Deti sa ho nevedeli nabažiť.
            Neskôr večer po večeri - pizzi,  sme si zatancovali na spoločnej diskotéke a neskorý večer patril skúške odvahy, kde si deti otestovali mieru ovládania svojho strachu.
            Potom si ešte vo svojich triedach zahrali spoločenské hry, rozprávali sa do neskorej noci, pripadne sledovali rozprávku na dobrú noc.
            Ráno v sobotu, síce unavení, ale šťastní odchádzali domov.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký výcvik.

Týždeň od 30.5. do 3.6.2022 patril deťom a zdokonaľovaniu ich plaveckých schopností. Tieto dni ubehli veľmi rýchlo a môžeme ich hodnotiť iba pozitívne.