• Halloween - strašidelný deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Halloween - strašidelný deň .

V utorok 25.októbra sa naši žiaci premenili na strašidlá a príšerky, čarodejnice, netopierov, kostlivcov, pavúkov, mačky, tekvice alebo obľúbených detských hrdinov. V kostýmoch strávili celý deň. Doobedu sa s pani učiteľkami učili v strašidelnej škole a poobede ich čakali súťažné stanovištia a diskotéka pripravené pani vychovávateľkami v spolupráci so študentkami z PaSA Turč. Teplice.

• Oznámenie o udelení voľna pre MŠ z prevádzkových dôvodov

• Vážení rodičia detí materskej školy,

oznamujeme Vám, že riaditeľka ZŠ s MŠ Žarnovická v Turčianskych Tepliciach - Diviakoch dňa 26.10.2022

R O Z H O D L A

o udelení voľna pre MŠ z prevádzkových dôvodov, na deň 31.10.2022.

Odôvodnenie: z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí do materskej školy na deň 31.10.2022, t.j. v pondelok a v rámci energetického šetrenia nebude v tento deň prebiehať výchovno – vzdelávacia činnosť v materskej škole.

Poznámka: Deti MŠ budú pokračovať vo výchovno - vzdelávacej činnosti od stredy - 02.11.2022.

Za ústretovosť a pochopenie vopred ďakujeme.